Bizi Arayın! +90-216-709-18-68

SERVİS VE BAKIM 

Tüm marka asansörlerin montajı , revizyonu , tamir ve bakımını profesyonel kadromuzla birlikte eksiksiz hizmet kalitesi ilkesi ile sunuyoruz.

Asansör servis hizmetlerimiz genişletilmiş kadrosu hızlı ve etkili çözüm anlayışıyla çalışmaktadır. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek tüm ürünlere göre hizmet vermekteyiz.

PERİYODİK ASANSÖR BAKIMI

Periyodik Asansör Bakımı 

TMT Asansör, her amaçla kullanılan asansörlerin hizmete alındıktan sonra çevre, insan ve canlıların sağlık ve güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde kullanımlarını sağlamak üzere; işletilmesi, bakımı, yıllık kontrolü, bakım ve servis hizmetlerini ve satış sonrası hizmetleri garantili ve kaliteli olarak vermektedir.

Sürekli kullanılan asansörlerin aşınan ve korosyona uğrayan parçalarının değiştirilmesi, mekanik, elektronik vs. bakımlarının yapılması asansör sistemlerinizin verimli ve güvenli çalışmasını sağlar.

 

ff-competition-sticker-small

Asansörlerinizin kullanım sıklığına göre haftalık, aylık ve yıllık bakımları konusunda profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından Türkiye'nin her yerinde hizmet verilmekteyiz.

TMT Asansör , asansörlerin kullanılması esnasında, can ve mal güvenliğini korumak ve devamlı kontrol altında tutulabilmesi için müşterilerine aşağıdaki bakım hizmetlerini sunar.

Bakım İşlemleri;
1) Yağlama ve temizleme,
2) Mekanik ve Elektriksel Kontroller,
3) Kurtarma çalışmalarını,
4) Ayarlama işlemlerini,
5) Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen ve asansörün karakteristiklerini etkilemeyen bileşen onarımı veya değiştirilmesini kapsamaktadır.

TMT Asansör, projelerinizde kurulu asansörlerin aylık periyodik bakımlarını 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.